دپارتمان ساخت

  • سیم بندی انواع موتورهای الکتریکی و ساخت رینگ های سه فاز
  • بابیت ریزی انواع یاتاقانهای پایه قلع و سرب با دانش فنی روز اروپا
  • ساخت انواع کنتاکت ها و لیورهای جرثقیل

امروزه با توجه به گسترش و پیشرفت روز افزون تکنولوژی، جهت دستیابی به کارآیی بالاتر و استفاده روز افزون از مواد پلی‌یورتان در سراسر جهان با توجه به خواص بالای این مواد (مقاومت پارگی عالی، مقاومت سایشی بالا و انعطاف‌پذیری خوب) جایگاه ویژه‌ای در صنایع لاستیک و پلاستیک پیدا نموده است. لذا این شرکت قادر به تولید انواع قطعات پلی‌یورتان در صنایع مختلف می‌باشد. ضمناً گرید مواد اولیه از مرغوبترین مواد اروپایی می‌باشد. این شرکت با توجه به تجربیات و تجهیزات لازم، قابلیت و توانائی تولید انواع قطعات صنعتی از جمله: قطعات صنایع شیمیایی، خودروسازی، معادن، فولاد، سیمان، نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهها و … را دارا می‌باشد.( همانند گسکت خط 36 اینچ گاز ترش شرکت گاز پارس جنوبی و تولید و تعویض لاستیک آب بند شیر های باترفلای 20 و 28 اینچ)همچنین این شرکت قابلیت تولید انواع قطعات پلاستیکی از جنس PA، PP، PE، ABS و … را دارا می‌باشد

شرکت ره آورد صنعت آپادانا توانایی و قابلیت طراحی و ساخت بخش فلزی انواع غلتک‌های صنعتی و رولیک ها را بسته به نوع شرایط کارکرد آنها دارا می‌باشد. این واحد با توجه به سوابق کارکرد اینگونه تجهیزات از روشهای نوینی در ارائه خدمات ساخت به مشتریان خود بهره می جوید. استفاده از رولیک های خاص با طول عمر بالا در صنایع سیمان، حمل گوگرد، سیستم انتقال مواد در معادن و غیره از جمله ویژگی های موجود در سازه‌های تهیه شده توسط این شرکت می‌باشد.

بابیت ریزی فرآیند با توجه به دانش روز کشور اتریش و فرآیند های قبل از عملیات پوشش دهی با استفاده از پودر های جاذب و لایه ساز اروپا و همچنین زیر سازی با دانش کاملا ایرانی و بومی شده انجام می پذیرد لازم بذکر است که قدرت تحمل و همچنین چسبندگی سطحی لایه به لایه بابیت در این روش بسیار عالی و عملکرد خوبی را ارائه می دهد این فرایند متوسط آزمایشات x-rey و آلترا سونیک کاملاً مشخص می باشد و تاییدیه های لازم را می توان توسط آزمایشگاه های مختلف کسب نمود.

انواع کوپلینگها در سایزهای مختلف و اسلوبرینگ ها تا قطر 4160 میلی متر

تعمیر و اورهال اسلوبرینگ های بزرگ که دانش خاص خود را دارد و در جهت بازیابی و پوشش دهی سطوح با تکنولوژی اروپایی نسبت به انجام بازسازی و استفاده آنها اقدام می گردد. ساخت پمپ های خاص جهت انتقال مواد شیمیایی با استفاده از تکنولوزی واگنر آلمان ارائه تجهیزات مهندسی در صنایع ریلی و ساخت گریبکس های کشنده های ریلی با همکاری شرکت های اروپایی.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت ره آورد صنعت آپادانا می باشد.