دپارتمان بازرگانی

دفتر اروپایی شرکت ره آورد صنعت آپادانا

این دفتر فرایند بازرگانی خارجی و تهیه اقلام مورد نیاز صنایع و شرکتهای داخلی را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه بر عهده دارد. کارشناسان مجرب دفتر اروپایی شرکت تولیدی مهندسی ره آورد صنعت آپادانا با توجه به بررسی و شناسایی تخصص ، توانمندی و وفا داری به تعهد خدمات پس از فروش شرکتهای فنی و بازرگانی اروپایی، بهترین ارتباط را برای کلیه صنایع و مراکز فراهم و تسهیل می نماید. این شرکت با همکاری شرکت های پمپ ساز آلمانی مستقر در اروپا جهت تأمین و تدارکات قطعات و ادوات یدکی و اصلی پمپ های صنعتی فعالیت نموده و سعی دارد با استفاده از تکنولوژی شرکت واگنر آلمان نسبت به همکاری مشترک در ایران با دانش فنی آلمان و همچنین تأییدیه ها و اتحادیه اروپا اقدام به ساخت پمپ های خاص نماید که مراحل اولیه آن در حال رایزنی و انجام می باشد.

  • تأمین و تدارک متریال فولادی اعم از ورقهای فولاد و استیل و همچنین توری های مش استیل در اندازه ها و سایزهای متفاوت جهت تجهیزات خاص صنعتی
  • تأمین و تدارک فلزات رنگی اعم از آلومینیوم و مس و همچنین بابیت جهت ساخت یاتاقان و بابیت ریزی یاتاقانهای صنعتی

تأمین و تدارک روغن های خاص جهت کمپرسورهای نفت و گاز(Borsig) و ارائه تأییدهای خرید و حمل از شرکت های بزرگ اروپایی.

با توجه به نیاز صنایع حساس به روغن های صنعتی خاص این شرکت توانسته است با شناسایی این نیازها نسبت به رفع مشکل تأمین اینگونه اقلام اقدام فوری بنماید.

جهت تعمیرات حساس و همچنین ایمنی در انجام اورهالهای پالایشگاهها و همچنین صنایع مرتبط با گازو نفت از وسایل و ابزارآلات ضدجرقه و همچنین ابزارآلات چکش خور کربنی استفاده می گردد که این شرکت در زمینه تأمین و تدارکات اینگونه تجهیزات سابقه درخشانی داشته و با استفاده از دفتر اروپایی خود نسبت به تجهیز بهترین ابزارآلات با معروف ترین برندهای روز اروپا اقدام نموده است.

این شرکت دارای کارخانه تولید اسید از جمله اسید کلرو فریک، آلومینیوم کلراید مایع ( پک ) و اسید کلریدریک می باشد؛که به صنایع کشور از جمله نیروگاه ها، پتروشیمی ها، ذوب آهن اصفهان، فولاد مبارکه و صنایع فولادی و شرکت های آب وفاضلاب سرویس دهی می نماید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت ره آورد صنعت آپادانا می باشد.